Uue suuna avamiseks ning sobiliku kaasaegse õpikeskkonna loomiseks võttis Eesti Juudi Kogukond oma koostööpartnerite toel pikemaks ajaks üürile terve neljanda korruse aadressil

Auna 6, Tallinn

kus juba asuvad kaks kooli ning huviringid. Sellest korrusest saab meie kooli uue õppesuuna ajutine kodu, kus on kõik vajalik olemas: uue mööbliga varustatud kaasaegsed klassid, suur saal, söökla, puhkamiseks ja õppimiseks mõeldud avatud ruumid jne. Meie kasutuses on ka kooliõu, mida saab kasutada jalutamiseks ja õuesõppeks. Hoone kõrval asub spordihoone, kus toimuvad meie õpilaste kehalise kasvatuse/võimlemise tunnid.

Samaaegselt uue õppesuuna avamisega annab Eesti Juudi Kogukond hoogu ka teisele suurejoonelisele projektile, mille raames on plaanis ehitada Juudi Hariduse Keskus. Rajatava Keskuse keskmes on Tallinna Juudi Kool, eralasteaed “Aviv” ning mitteformaalse õppe osakond. Keskus on Juudi hariduse süda, seejuures iga selle haridusasutus säilitab oma identiteedi ja iseseisvuse. Samal ajal ühendavad neid juudi traditsioonid ning kultuur, kogukonna- ja ühtsustunne.